Ekskluzywny Rynek Handlu B2B

Stocklots24 Logo
Polska

Wyszukiwanie terazniejsze

Handlowcy polecają www.stocklots24.pl

Proszę napisać Państwa opinię oraz doświadczenia z Stocklots24

Mój problem został rozwiązany w ciągu 30 minut, mimo kontaktu mailowego. !!! Naprawdę super!!!

Problem powstały przez moją nieuwagę został całkowicie, bez komplikacji i szybko - nawet w póznych godzinach wieczornych - opracowany. To jest wspaniały Service.

Mieliśmy problemy ze zdjęciami. Technik z Restposten24.de zareagował szybko i pomógł nam. Za tą stroną stoi zawsze ktoś kto nam pomoże. Ja mogą tą stronę tylko polecić.

Bardzo szybki oraz przyjazny Service według motto: " Klient jest królem".

Bardzo mili pracownicy, pracują dla sowich klientów bardzo dokładnie oraz szybko!

Wszystko poszło sprawnie i bez problemów. Serdeczne Dzięki!

Szybko i kompetentnie, to jest Stocklots24! Także bardzo kompetentni klienci B2B na tej platformie.

Szybko i kompetentnie, to jest Stocklots24!

Super und szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni z serwisem waszej firmy. Aktywowanie sprzedaży poszło jak z płatka.

Stocklots24 jest poprostu super. Szybko oraz bez komplikacji.

Mieliśmy problem z oddaną opinią, która miała zostać skasowana. Zespół Support zareagował super szybko. Bardzo dziękujemy.

Serdeczne dzięki profesjonalnemu zespołowi pracowników za oszczędność czasu, mówi Warenhandelshaus Ltd. Po wcześniejszej prośbie o posortowanie opinii handlowców, dzięki Panu Filler oraz jego pierwoszoklasowemu zespołowi zostało nam to umożliwione tylko w ciągu 2 godzin.

Super super super - więcej nie ma do powiedzenia, nieskomplikowana, szybka, przyjazna oraz super Service. Nie znalazłem jeszcze żadnej podobnej platformy.

Bardzo szybki oraz przyjazny serwis klienta. Serdeczne dzięki za szybką pomoc!

Stocklots24 mogę polecić każdemu. Jesteśmy zadowoleni w 100%. Najlepszy oraz najprzyjaóniejszy serwis, pracownicy rozwiązują wszystkie problemy w sekundach,a nie w godzinach oraz poświęcają czas dla klienta.

Tą platformę można tylko polecić! Miły oraz przyjazny Support - Sprzedajemy na święta Bożego Narodzenia Karaoke Studio Pro i zabrakło nam na Stocklots24 kategorii "Urządzenia Karaoke". Jeden Mail i godzinę później istniała taka kategoria. Poprostu super - dalej tak!

Stocklots24 nie jest tylko dobrą, posortowaną i przejrzystą B2B-platformą, ale również personel jest kompetentny oraz dobrze zorganizowany. Dla nas osobiście Stocklots24 jest najlepszą platformą w internecie oraz posiada najlepszy serwis. Członkostwo oraz związana z tym opłata opłaciły się więcej niż to możliwe. Dzięki zespołowi serwisu. M.Mummenbrauer

Bardzo duża pochwała dla serwisu. Bardzo szybka i miła odpowiedz telefoniczna. Jeszcze raz duża pochwała.

Jedna z najlepszych B2B platform w internecie, mili klienci, dobra przejrzystość, godna polecenia!

Sensacyjny serwis klienta. Serdeczne podziękowania. Najlepsze życzenia.

Tą platformę można naprawdę polecić! Miły i przyjazny Support. Natychmiastowa pomoc przy małych błędach lub problemach użytkowania. Szybkie opracowanie pytań. Dalej tak!

Doskonała oraz przejrzysta platforma, która zdecydowanie przyczyniła się do sukcesu sprzedaży. Tym samym interesująca platforma dla kupców.

Wygodność przeglądania własnych stron z artykułami! Przesłaliśmy propozycję ulepszenia - rozpoznano konieczność - ulepszono - i wszystko w krótkim czasie - TOPPPPP!!! dla korzyści User. Bardzo dobra platforma.

Jako niemiecki eksporter oraz importer z siedzibą firmy w Kathmandu - Nepal, jest dla nas ważne, aby dane kontaktowe były poprawnie ukazane. Dzięki dołączeniu wyboru państwa "Nepal" poprzez Supportteam, nasze dane kontaktowe będą poprawnie ukazane. Bardzo dobra platforma ze znakomitym Support. Serdeczne Danyabath z Kathmandu - Nepal

Jesteśmy super zadowoleni z serwisu na tej platformie. Nasz mały problem został natychmiastowo rozwiązany, prowadząc nas do zadowolenia.

Dostaniecie ocenę 6! Tutaj dostaniecie natychmiastową pomoc przez telefon! Tutaj otrzymacie również techniczne wsparcie na miejscu! Jeszcze raz dziękujemy Panie Filler! Tutaj działa to wszystko w bardzo szybkim tempie, że aż sprawia przyjemność wystawianie artykułów! Dziecinnie łatwa obsługa z menu do menu! Wspaniałe są równiez wszelkie ulepszenia oraz odnowienia stron. Za to wszystko możemy dać ocenę 6!

Niepowtarzalna platforma. Możemy tylko polecić wszystkim handlowcom, tutaj zgadza się także stosunek między ceną, a oferowanym towarem. Nareszcie platforma, która jest do rzeczy. Konkurencja ożywia interes, dziękujemy Stocklots24.

Wszystko jest tutaj fantastyczne, mili ludzie, wszystko idzie bez problemów!

O tej platformie można tylko powiedzieć, że jest samym szczytem, ponieważ opiekunowie tej platformy dla dobra jej odwiedzających pozostają ciągle przy piłce. Nie ma nic lepszego w internecie.

Platforma, która ma coś w sobie. - łatwa obsługa - efektywna - przejrzysta - "trafia jak gwózdz w glowę" GODNA POLECENIA

Polecam wszystkim tą platformę! Miły oraz przyjazny Support - przy małych błędach lub problemach użytkownika natychmiastowa pomoc. Sprzedajemy także kostiumy na Swięta Bożego Narodzenia oraz karnawał, dlatego brakowało nam w Stocklots24 kategorii "Kostiumy". Wystarczył 1 telefon, a po godzinie było wykonane. Poprostu Super - Dalej tak!

Muszę powiedzieć, że jestem absolutnie zachwycony serwisem klienta: Podczas przeglądania ogłoszeń zauważyłem interesującą ofertę, niestety po przeczytaniu opini, zauważyłem, że oferujący jest oszustem oraz wielu klientów złożyło już doniesienie. W związku z tym skontaktowałem się z serwisem klienta z prośbą o przyglądnięcie się tej sprawie oraz o ewentualne zadziałanie - w ciągu 5 minut otrzymałem E-Mail z wiadomością, iż oferujący został zablokowany, a oferowane przez niego artykuły skasowane. Poprostu SUPER! Wielka pochwała dla Support: zrozumiałe,że nie możecie stale przyglądać się ofertom czy są one prawdziwe czy fałszywe, ale jeśli się uprzedzi, zostanie natychmiastowo zadziałane!!! Dalej tak!

Bardzo przejrzysta i łatwa do obsługi platforma. Szybka i przyjazna pomoc przy problemach. Bardzo dziękujemy.

Bardzo dobra platforma dla handlowców hurtowych, szybki i dobry Support.

Super!!! Ocena 6. Tutaj jest wszystko przejrzyscie zbudowane, przyjaznie i funkcjonuje bez problemow. Tak dalej!

Wspaniały portal, wspaniali klienci, zawarliśmy już bardzo wiele kontaktów handlowych. Najlepsza do polecenia.

Idealna platforma dla kontaktów różnego rodzaju. Tylko do polecenia. Ode mnie dostaniecie 5 gwiazdek *****.